Uk:Tag:place=sea

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg place = sea
Envisat image over the Red Sea ESA209860.jpg
Опис
Частина океану. Show/edit corresponding data item.
Група: Місця
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: запропонованоPage for proposal

Велика частина водної поверхні та частина океану: моря, затоки, такі як Мексиканська затока, бухти та дуже великі затоки, такі як, наприклад, Біскайський або Бенгальська.

Зауважте, що океани додаються окремо, за допомогою place=ocean.

Як мапити

Додайте теґ place=sea до точки в середини водного об’єкта.

Приклади

Простий приклад:

place=sea
name=South China Sea


Або ви можете розширити дані за допомогою додаткової інформації та назви іншими мовами, щоб допомогти у пошуку:

place=sea
name=South China Sea
is_in:ocean=Pacific Ocean

Позначення морів полігонами

На початку, наприкінці 2008 року, більшість морів (включаючи великі затоки, такі як Мексиканська та Бенгальська затоки) було позначено точками, на той час їх було близько 110 штук, У 2014-15 роках десятки морів було замаплено у вигляді мультиполігонів. В кінці 2018, на початку 2019 точки, що позначають моря було вилучено та замінено на мультиполігони. Такий крок був трохи суперечливим, бо більшість морів не мають перевірюваних меж, це стосується відкритих морів та там де одне море межує з іншим. Також, цілісність таких великих мультиполігонів складно підтримувати. Вони підлягають перевірці під час кожної зміни берегової лінії, її розділення на частини, чи з’єднання кількох частин в одну, щоб переконатись в цілісності відповідних зв’язків. З цієї точки зору мапінг морів мультиполігонами є суперечливим.

Зауважте, що океани завжди замаплено точками, більшість заток також. На середину 2019 існувало 47 тисяч точок заток проти 7 тисяч мультиполігонів.

Тренд позначати моря мультиполгонами викликаний збільшенням випадків позначення таким чином заток та проток, які також є поширеними об’єктами, переважно через зміни в стилі Openstreetmap-carto, який використовується для створення Стандартного шару на openstreetmap.org. Однак зверніть увагу, що станом на середину 2019 року, ці зміни не впливають на те як показуються моря на мапі.

Дивіться також