Template:Uk:Relations

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search

Типи зв'язків

Перелік зв'язків, що використовуються для позначення різноманітних об'єктів в ОСМ

Тип Стан Елемент Опис Фото
multipolygon де-факто полигон Для полігонів, контур яких складається з кількох відрізків, або які мають дірки; також використовуються для позначення кордонів.
route схвалено отношение линия Позначаються маршрути громадського транспорту, а також веломаршрути та нумеровані автошляхи.
route_master схвалено отношение route_master містить тільки (паралельні, зустрічні, комбінації, …) маршрутні зв'язки route; широко використовується для позначення різних варіантів руху для одного маршруту громадського транспорту.
superroute отношение Використовується для з'єднання дуже довгих маршрутів (що проходять через кілька країн або великих територій). Не рекомендується використовувати для звичайних маршрутів; членами можуть бути тільки інші зв'язки.
restriction де-факто точка линия Різноманітні типи обмежень.
boundary де-факто линия Використовується для позначення кордонів та утворення анклавів/ексклавів.
site де-факто линия Використовується для об'єднання групи елементів, наприклад об'єктів на території школи, в один спільний об'єкт.
associatedStreet точка линия Для прив'язки номерів будинків до конкретної вулиці.
public_transport схвалено точка линия Частина схеми OSM public transport. Переважно використовується для public_transport=stop_area.
network де-факто точка линия отношение Relations that describe networks with their members being the members of this network.
street точка линия Поєднання всіх частин вулиці разом, а також приєднання інших об'єктів, що належать до вулиці. (Прим. В Україні використовується Relation:associatedStreet).
destination_sign схвалено линия Знаки, що знаходяться перед або на перехресті, що вказують до якого місця веде дорога. LA2-blagulskylt.jpg
waterway схвалено линия Для гуртування елементів waterway=*.
enforcement схвалено точка линия Елементи дорожньої інфраструктури, що контролюють безпеку руху; камери фіксації перевищення швидкості, проїзду на червоне світло, пункти зважування, ….
bridge no vote линия Поєднує разом всі елементи мосту в один об'єкт - міст.
tunnel no vote линия Поєднує разом всі елементи тунелю в один об'єкт - тунель.
This table is a wiki template with a default description in English editable here.