Uk:Key:government

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg government
Pechersk 28 09 13 710.JPG
Опис
Використовується для позначення типів державних установ та організацій. Show/edit corresponding data item.
Група: offices
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Вимагає
Використовується разом з
Статус: затвердженийPage for proposal

Ключ government=* використовується для позначення типів державних установ та організацій. Він є уточнювальним до теґу office=government і має сенс тільки у спільному з ним використанні. Теґ admin_level=* також може бути застосований для позначення адміністративного рівня в ієрархії державного управління відповідної державної установи (державний, федеральний, рівня провінції, штату, області, муніципалітету й таке інше).

Наприклад:

  • government=presidency – використовується для позначення місце знаходження офіційної адміністрації очільника держави.
  • government=ministry – позначає місце де знаходиться міністерство чи відомство. Не використовуйте це для всіх офісів та служб, що працюють в складі міністерства, тобто не використовуйте цей теґ для в’язниць або податкових служб, навіть якщо вони підпорядковуються Міністерству юстиції та Міністерству фінансів, відповідно.
  • government=legislative – орган законодавчої гілки влади рада, парламент, зібрання, сенат (деякі країни чи держави мають двопалатні системи, що їх відрізняють, але їх, як правило, відрізняє лише їх назва).
  • government=prosecutor – офіс державного прокурора.
  • government=tax – офіс податкової служби.
  • government=transportation – офіс бюро транспорту, дорожньої служби в Сполучених Штатах - DMV (Department of Motor Vehicles).
  • government=register_office – служба реєстрації актів цивільного стану (реєстрація народження, шлюбів, смерті, місць перебування мігрантів, іноді також для реєстрації виборців або надання певних дозволів). У багатьох країнах ці функції виконуються на рівні місцевих громад (зазвичай муніципалітетами), але в деяких країнах з великими сільськими територіями реєстраційні офіси знаходяться тільки на вищому рівні (район, провінція, префектура…) з додатковими місцевими представництвами в найбільш густо населених містах (але не в кожному селищі чи селі), в такому випадку вам знадобиться цей теґ. Ці відділення можуть також бути службою, яка здійснюється на місцях у поліції або в місцевій релігійній громаді. У таких випадках може не знадобитися позначати ці відділення окремо. Відповідна сторінка проєкту країни повинна містити детальну інформацію про те, що потрібно.
  • government=audit – державна ревізійна (аудиторська) служба, державна установа, що здійснює перевірку фінансових операцій та/або державний юридичний нагляд (аудит) виконавчої гілки влади.
  • government=data_protection – установа щодо захисту даних, державна установа, відповідальна за аудит, забезпечення та надання консультацій щодо захисту персональних даних.
  • government=ombudsperson – Омбудсмен або публічний адвокат – це посадова особа, якій доручається представляти інтереси громадськості шляхом розслідування та розгляду скарг про неправомірне управління або порушення прав.

Значення знайдені з допомогою Taginfo

В таблиці нижче знаходиться перелік найкращих значень (на думку одного мапера) для цього ключа, знайденого в Taginfo. Багато з них ще не мають документації, але за кількістю їх застосування можна судити про їх популярність/поширеність. Майте на увазі, що деякі з них можуть бути незрозумілими, надлишковими або суперечливими. Не залишайтесь осторонь та зробіть свій внесок у створення документації до цих теґів.

LOADING TAG LIST... (If you do not see this tag list, you need to enable JavaScript)
Ця таблиця створюється автоматично. Див Template:Taglist для отримання відомостей.