Uk:Tag:amenity=food_sharing

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = food_sharing
Food sharing in Sigmaringen, Germany 03.jpg
Опис
Полиця/коробка/холодильник, де люди залишають та забирають їжу, в сенсі вільного обміну, щоб зменшити харчові відходи. Show/edit corresponding data item.
Група: amenities
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: запропонованоPage for proposal

Обмін їжею – це місце, де люди залишають та забирають їжу, в сенсі вільного обміну, щоб зменшити харчові відходи. Зазвичай це місце – це невелика коробка, полиця або холодильник. У більшості випадків це надлишки, залишки або не придатні для продажу швидкопсувні харчі або продукти, які перевищили термін придатності, але все ще придатні до вживання. Осіб, які б розподіляли їжу або контролювали б, кому давати та від кого приймати їжу немає.

Дивіться також

Як мапити

Додайте точку node на мапу та позначте її теґом amenity=food_sharing.

Додаткові теґи

Повʼязані обʼєкти

Зазвичай food_sharing – це обмін швидкопсувними продуктами, щоб зменшити харчові відходи, в багатьох таких місцях є холодильник. Якщо ви знайшли місце, яке має кілька видів предметів, що швидко не псуються, або, наприклад, консерви, засоби особистої гігієни та інші предмети, а також в цьому місці немає холодильника для збереження їжі. Ви можете використовувати amenity=give_box, щоб позначити його.

Інше:

  • social_facility=food_bank – місця де ви можете взяти їжу, але не приносити її. Зазвичай для бездомних або знедолених.
  • social_facility=soup_kitchen – місця ви можете отримати готові страви. Зазвичай для бездомних або знедолених.
  • amenity=recycling + recycling:green_waste=yes чи amenity=recycling + recycling:organic=yes – місця ви можете залишити органічні, харчові відходи, які потім переробляються в біогаз або компост.

Альтернативні теґи

  • amenity=recycling + recycling:food=* – Ця комбінація теґів, ймовірно, також використовувалася для обʼєктів обміну харчовими продуктами, однак повторне використання та переробка (тобто перетворення відходів у нові матеріали та предмети) – це дві різні концепції.

Подібні теґи

  • amenity=give_box – коробка для подарунків: невеликий обʼєкт, де люди залишають та забирають різні типи предметів у сенсі вільного обміну та повторного використання

Мапи

Пропозиції