Pl:Tag:amenity=customs

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = customs
Commons-emblem-hand.svg
Opis
Użycie tego tagu jest odradzane, zamiast tego należy użyć office=government + government=customs. Edit this description in the wiki page. Edit this description in the data item.
Grupa: Udogodnienia
Używane do tych elementów
nie może być przyporządkowany do punktunie może być przyporządkowany do liniinie może być przyporządkowany do obszarunie może być przyporządkowany do relacji
Status: dezaprobowany

exclamation mark

Ten sposób tagowania został oznaczony jako dezaprobowany. Zalecany zamiennik to: office=government + government=customs.
Powód jest udokumentowany na stronie pl:Dezaprobowane znaczniki. Nadal można stosować ten tag, ponieważ w OpenStreetMap nie ma zakazanych tagów.
Pod żadnym pozorem nie wolno automatycznie zmieniać dezaprobowanych znaczników na coś innego w bazie danych na dużą skalę, nie stosując się do automated edits code of conduct. Każda z tych zmian zostanie cofnięta.

Opis obiektu

 Customs

Mapowanie

Nanosimy węzeł węzeł pośrodku obiektu lub zaznaczmy obszar obszar obiektu, następnie dodajemy tag amenity=customs i name=*.

Dodajemy niezbędny tag barrier=* bezpośrednio na drodze, aby oznaczyć kontrolę dostępu.
W przypadku użycia tagu jako obszaru, dodatkowe obiekty umieszczone na jego terytorium (building=* i inne obiekty amenity=*, takie jak strefa parkowania) powinny być indywidualnie mapowanie.

Zobacz też