Pl:Tag:shop=doityourself

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg shop = doityourself
Inside BandQ - geograph.org.uk - 649798.jpg
Opis
Market budowlany dostarcza narzędzia do samodzielnych napraw domowych, przeróbek i obróbki drewna oraz innych materiałów Edit or translate this description.
Grupa: Shops
Używane do tych elementów
może być przyporządkowany do punktunie może być przyporządkowany do drogimoże być przyporządkowany do obszarunie może być przyporządkowany do relacji
Przydatne kombinacje
Zobacz też
Wikidane
Status: zaakceptowanyPage for proposal

Markety budowlane są podobne do sklepów z narzędziami, ale zwykle są większe i mają szerszy asortyment produktów. Mogą to być narzędzia ręczne, elektryczne, meble do samodzielnego montażu, produkty dekoracyjne, meble łazienkowe, kuchenne i ogrodowe, ogrodzenia, panele podłogowe i inne. Skierowane są do klientów nieprofesjonalnie zajmujących się przeróbkami domowymi, zmianami wystroju wnętrz, pracami ogrodniczymi itp.

Przykłady marketów budowlanych: Hubo (Belgia), Brico (Belgia), Mitre 10 (Australia), B&Q (Wielka Brytania), Ace Hardware (USA)... Nazwę sklepu podaje się za pomocą tagu name=.

W Niemczech ten typ sklepu nosi nazwę Baumarkt, przykładowe marki to Bauhaus, Hornbach, Obi, Praktiker czy Hagebaumarkt.

Użycie

Wyświetlanie

Zobacz też