Uk:Data items

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

Вступ

Елементи даних (Data items) це спосіб документування всіх метаданих в OSM, таких як ключі та теґи всіма мовами, що присутні у цій Вікі у структурований спосіб, що є корисним як для людей так і для автоматизованої обробки іншими інструментами.

 • Інструменти, такі як редактор iD та Taginfo зараз спроможні отримувати інформацію без складного аналізу, що часто приводить до помилок, вікі-сторінок. Врешті-решт, дані можуть містити пропозиції щодо теґів, правила перевірки, загальні підводні камені, попередні налаштування тощо.
 • Споживачі даних можуть отримувати структуровані метадані, які допоможуть обробляти дані з основної бази даних OSM.
 • Тепер Вікі може показувати дані як інформаційні картки та таблиці, без дублювання інформації та складнощів з шаблонами.
 • Всі метадані можна проаналізувати за допомогою запитів в Sophox (див приклади запитів).

Ця сторінка містить документацію про те як зберігати структуровані метадані теґів у цій Вікі за допомогою елементів даних використовуючи розширення Wikibase, це те саме програмне забезпечення на якому працює Wikidata (початкове обговорення). Мета цього проєкту, а НІ створення заміни основного сховища, яке містить опис всіх теґів OSM, а ні використання незрозумілих ідентифікаторів замість зрозумілих пар ключ=значення. Ми лише намагаємося вдосконалити документацію щодо метаданих, зробивши її більш корисною для різних інструментів.

Як допомогти?

 • Додавайте описи теґів та їх переклади. Дивіться як це зробити в цьому 3-хвилинному відео.
Як додавати опис теґів
Бажаєте зробити внесок…   натисніть розгорнути -->
Додавання описів та перекладів
Спільнота та інший вміст
 • Розгортання вікі-порталу, подібного до порталу спільноти на Wikidata (але простіше), де спільнота може:
  • пропонувати нові властивості
  • створювати керівництва/документацію
  • обговорювати структуру даних Wikibase
 • Створення модулів Lua для генерації таблиць теґів, наприклад як {{Template:Bridge:movable}}, {{Map Features:highway}}, чи {{Template:Religions}}.
  • Примітка щодо втілення: Wikibase тільки пов'язує посилання із відповідними ключами, але ключі не містять переліку всіх можливих теґів. Для генерації таблиці у вас має десь бути перелік елементів. Ми можемо створити нову властивість ключа WB, що містить перелік всіх теґів, та використовувати бота для підтримання цього переліку в актуальному стані, або ми можемо перелічити всі потрібні теґи у вигляді параметрів шаблону, наприклад для highway, {{...|motorway|trunk|primary|secondary|...}}. Перелік теґів у вигляді параметрів шаблону не потребує локалізації та може визначати потрібний порядок елементів (на відміну від WB). Код Lua використовуватиме mw.wikibase.getEntityIdForTitle("Key:highway=motorway") для пошуку відповідних даних.
Покращення інших інструментів
 • Додайте підтримку Wikibase до інших інструментів. Спрощений підхід: отримання локалізованих описів ключів/теґів. Комплексний підхід: дозволити користувачам додавати відсутні або навіть редагувати описи, особливо коли користувач створює новий ключ.
 • Перенесення простих правил перевірки (валідації), наприклад на основі регулярних виразів, у дані Wikibase.
 • Допомога в розборі таблиць з теґами. Навіть у разі створення простого текстового файлу з даними, user:Yurik зможе їх швидко імпортувати.
Завдання в роботі
 • Перетворення {{RelationDescription}} у вигляд, що дозволяє отримувати дані безпосередньо з Wikibase, як це було зроблено для {{KeyDescription}}. (над цим працював @Yurik:)
Виконано!
 • Додавання допоміжних шаблонів, напр. {{O|Q2}} (посилання на теґ (Q2)), {{Label|Q2}} (підпис для теґ (Q2)). Дивіться також Wikidata's Q, label, та інші схожі шаблони. В ідеалі, мати ту ж саму функціональність, за виключенням того що у нас мають бути інші назви для шаблонів. Дякуючи @Teester:!!!
 • Створення шаблона {{Desc|Q2}} (опис для теґ (Q2)) Дякуючи @Teester:!!!
 • Створення {{KeyDescription}} та {{ValueDescription}} для отримання даних з Wikibase. (@Yurik:)

Ключі теґів

Кожен ключ теґу OSM зберігається у вигляді окремої сторінки в просторі імен елемента. Наприклад, дивись bridge:movable (bridge:movable) (Q104) що описує bridge:movable=*:

властивість тип приклад значення опис
description string en - The mechanism by which a movable bridge moves to clear the way below.

uk - Механізм, що приводить в дію рухомий міст для вивільнення шляху під ним.

Цей основний спосіб описати ключ використовуючи закінчені речення, що починаються з великої літери та закінчуються комою. В описі не повинно бути вікі-розмітки або HTML. Має бути менше ніж 250 знаків. Під час перекладу, зазвичай достатньо додати опис елементу. Будь який key:... або tag:...=... буде автоматично показаний як посилання.
label string en - bridge:movable Використання назв (label) все ще не до кінця визначене для ключів/теґів, тому краще не використовувати їх. Зараз, бот встановлює назви англійською використовуючи значення ключів, точно так само як P16 нижче. Деякі мови мають nativekey (локалізовані ключі), які було додано до назв. Не копіюйте значення назв англійською до інших мов. Зауважте, що так само як і "en", локалізована назва має бути унікальною в межах мови до якої вона застосовується.
sitelink string Key:bridge:movable Посилання на сторінку Key:..., навіть якщо такої сторінки ще не існує. sitelink показується вгорі сторінки з іншого боку від назви сторінки.
екземпляр (P2)
клас, елементом або прикладом якого є цей предмет (предмет, як правило, це окремий елемент із відповідною назвою); відрізняється від P3 (підклас)
Item ключ (Q7) Показує тип елемента. Для ключів це Q7.
постійний ідентифікатор ключа (P16)
Рядок, що показує ID ключа. Значення ніколи не слід змінювати, після створення.
string bridge:movable Показує ключ саме так, як він використовується в OSM. Значення ніколи не слід змінювати, після створення елемента. Через технічні обмеження, ключі "Key:water tap", "Key:water_tap" та "Key:water_tap_" матимуть ідентичні посилання на сторінку вікі/sitelink - "Key:water tap". У цьому випадку, встановіть властивість цього параметру у значення multiple strings, але зробить один із рядків як Preferred rank "preferred".
застосовується до точок (P33)
Використовуйте цей статус для того щоб показати, що ключ або теґ може бути застосований до точок. Використовуйте класифікатор P26 для зазначення обмеження для певного мовного регіону. Використовуйте P11 для посилання на сторінку обговорення.

застосовується до ліній (P34)

Використовуйте цей статус для того щоб показати, що ключ або теґ може бути застосований до ліній. Використовуйте класифікатор P26 для зазначення обмеження для певного мовного регіону. Використовуйте P11 для посилання на сторінку обговорення.

застосовується до полігонів (P35)

Використовуйте цей статус для того щоб показати, що ключ або теґ може бути застосований до полігонів. Використовуйте класифікатор P26 для зазначення обмеження для певного мовного регіону. Використовуйте P11 для посилання на сторінку обговорення.

застосовується до звʼязків (P36)

Використовуйте цей статус для того щоб показати, що ключ або теґ може бути застосований до звʼязків. Використовуйте класифікатор P26 для зазначення обмеження для певного мовного регіону. Використовуйте P11 для посилання на сторінку обговорення.
Item is applicable (Q8000)
або

is not applicable (Q8001)

Встановлюють, чи ключ прийнятний для використання для точок/ліній/полігонів/зв'язків. В майбутньому у нас є бажання використовувати інші статуси, наприклад затверджений (Q15), але це поки що не підтримується. Дивіться також обмеження по місцю застосування нижче.
зображення (P28)  [ підпис зображення (P47) ]
зображення, що певною мірою надає уяву про тему.
[Класифікатор, який потрібно додати до зображення, щоб додати підпис зображення певною мовою.]
string Noexit.jpg Зображення що зберігається у Wikimedia Commons (бажано) або в OSM вікі, без префікса File: . Для використання іншого зображення для обраної мови, додайте інше значення та встановіть обмежується мовою (P26). Переконайтесь що встановили статус Preferred rank preferred для типового зображення. Використовуйте класифікатор підпис зображення (P47) для зазначення підпису зображення будь-якою мовою (за відсутності підпису потрібною мовою показуватиметься підпис англійською, або іншою, наявною мовою, якщо підпис англійською відсутній).
група (P25)
Показує до якого групи належить теґ або ключ. Ціль має містити instance-of = group.
Item мости (Q4712) Група до якою належить елемент. У поточній моделі, кожен ключ належить тільки до однієї групи. В теорії, ми можемо використовувати цей класифікатор для приєднання елемента до кількох груп, змінюючи значення "group" на щось типу "label"/"meta-tag".
стан (P6)  [ обговорення пропозиції (P11) ]
Стан прийняття спільнотою. Використовуються для посилання на сторінку обговорення пропозиції (P11).
[посилання на сторінку обговорення ключа чи теґа]
Item затверджений (Q15)  reference link Стан затвердження спільнотою, разом із посиланням на сторінку обговорення (необов'язково)
тип ключа (P9)
Тип екземпляра ключа, напр., enum, зовнішній id. Не використовується для позначення груп чи статусів.
Item добре відомі значення (Q8) Описує тип значень, які повинен мати ключ. У випадку списку добре відомих значень використовуйте Q8. Інші типи ще не реалізовані.
Wikidata concept (P12)
this key or tag represents a concept described by the given Wikidata item more precisely than any other key or tag
Item Q787417 Посилання на елемент Wikidata, зберігається у вигляді зовнішнього ID (string). Має бути у вигляді Q-число.
value validation regex (P13)
Regular expression to test the validity of the tag's value. May also be used for role names. The wrapping ^( and )$ are assumed. Do not use for enum-like values, e.g. noexit=yes should be a tag, not a regex.
string [0-9]+ Регулярний вираз, який може використовуватись, як правило перевірки значень ключа. В такому випадку значення має складатись з однієї чи більше цифр. Валідатори вимагатимуть щоб повний вираз збігався з рядком, напр. вони додаватимуть ^( на початку та )$ наприкінці.

Двиіться population (Q574) для прикладу.

вікі-сторінки з документацією (P31)
Вікі-сторінки для цього елемента даних різними мовами. Має бути не більше одного значення для кожної мови.
multilingual string Key:bridge:movable (English)


Cs:Key:bridge:movable (Czech)

...

Кожне значення є назвою вікі-сторінки вказаною мовою. Це значення зазвичай оновлюється ботом.

Значення теґів

Для ключів, наприклад Key:highway, існує перелік добре відомих значень, таких як highway=residential, highway=service, highway=footway та інших. Ці значення зберігаються подібно до самих ключів. Дивіться bridge:movable=bascule (Q888), що описує bridge:movable=bascule. Дивіться всі елементи які посилаються на bridge:movable.

властивість тип приклад значення опис
description string en - A type of movable bridge, a bascule bridge contains one or two spans, one end of which is free and swings upwards. A counterweight at the pivoting end of the span or spans balances the weight as the free end rises.

pl - Most zwodzony jest to rodzaj mostu w którym co najmniej jedno przęsło jest podnoszone. Mosty zwodzone mogą być jedno- lub dwuskrzydłowe.

Цей основний спосіб описати теґ використовуючи закінчені речення, що починаються з великої літери та закінчуються комою. В описі не повинно бути вікі-розмітки або HTML. Має бути менше ніж 250 знаків. Під час перекладу, зазвичай достатньо додати опис елементу. Будь який key:... або tag:...=... буде автоматично показаний як посилання.
label string en - bridge:movable=bascule Використання назв (label) все ще не до кінця визначене для ключів/теґів, тому краще не використовувати їх. Зараз, бот встановлює назви англійською використовуючи значення ключів, точно так само як P19 нижче. Деякі мови мають nativekey=nativevalue (локалізовані ключ/значення), які було додано до назв. Не копіюйте значення назв англійською до інших мов. Зауважте, що так само як і "en", локалізована назва має бути унікальною в межах мови до якої вона застосовується.
sitelink string Tag:bridge:movable=bascule Посилання на сторінки Tag:..., навіть якщо такої сторінки ще не існує. sitelink показується вгорі сторінки з іншого боку від назви сторінки.
екземпляр (P2) Item теґ (Q2) Показує тип елемента. Для теґів це Q2.
permanent tag ID (P19) string bridge:movable=bascule Показує теґ саме так, як він використовується в OSM. Значення ніколи не слід змінювати, після створення елемента. Через технічні обмеження, теґи "Key:water tap=yes", "Key:water_tap=yes" та "Key:water_tap=yes_" матимуть ідентичні посилання на сторінку вікі/sitelink - "Key:water tap=yes". У цьому випадку, встановіть властивість цього параметру у значення multiple strings, але зробить один із рядків як Preferred rank "preferred".
ключ для цього теґу (P10) Item bridge:movable (bridge:movable) (Q104) Кожен елемент "теґ" містить посилання на пов'язаний елемент "ключ", що спрощує їх отримання та перевірку.

Теґи також можуть використовувати застосовується до точок (P33), застосовується до ліній (P34), застосовується до полігонів (P35), застосовується до звʼязків (P36), зображення (P28), група (P25), стан (P6), value validation regex (P13), вікі-сторінки з документацією (P31). Дивіться опис в розділі Ключі теґів вище.

Зв'язки

Подібно до ключів та теґів, подивіться приклад restriction relation (Q16054) скопійованого з Relation:restriction.

властивість тип приклад значення опис
description string ... Цей основний спосіб описати зв'язок використовуючи закінчені речення, що починаються з великої літери та закінчуються комою. В описі не повинно бути вікі-розмітки або HTML. Має бути менше ніж 250 знаків. Під час перекладу, зазвичай достатньо додати опис елементу. Будь який key:... або tag:...=... буде автоматично показаний як посилання.
label string en - restriction relation Скорочений опис зв'язка. Не копіюйте назву (label) з англійської версії.
sitelink string Relation:restriction Посилання на відповідну сторінку Relation:... у вікі, навіть якщо такої сторінки ще не існує. sitelink показується вгорі сторінки з іншого боку від назви сторінки.
екземпляр (P2) Item зв’язок (Q6) Показує тип елемента. Для зв'язків це Q6.
permanent relation type ID (P41)
A string representing the role ID, e.g. "motorway". Once set on a relation data item, this value should never be changed.
string restriction Показує ID зв'язка саме так, як він використовується в OSM. Значення ніколи не слід змінювати, після створення елемента. Через технічні обмеження, sitelink'и "Relation:destination sign", "Relation:destination_sign" та "Relation:destination_sign_" матимуть ідентичні посилання на sitelink - "Relation:destination sign". У цьому випадку, встановіть властивість цього параметру у значення multiple strings, але зробить один із рядків як Preferred rank preferred rank.
tag for this relation type (P40)
For a given relation item, links to the corresponding tag item, e.g. type=multipolygon.
Item type=restriction (Q16013) Кожен елемент relation містить посилання на відповідний елемент теґ type=* , що спрощує їх отримання та перевірку.

Зв'язки також можуть використовувати наступні властивості: зображення (P28), група (P25), стан (P6), вікі-сторінки з документацією (P31). Дивіться їх опис в розділі Ключі теґів вище.


Ролі членів зв'язків

Члени зв'язків можуть мати "ролі", напр., ролі "inner" та "outer" для внутрішнього та зовнішнього контурів мультиполігонів. Кожна роль для кожного типу зв'язка має власний опис серед елементів даних. Наприклад, boundary=admin_centre (Q16060).

властивість тип приклад значення опис
description string ... Цей основний спосіб описати роль у зв'язку використовуючи закінчені речення, що починаються з великої літери та закінчуються комою. В описі не повинно бути вікі-розмітки або HTML. Має бути менше ніж 250 знаків. Під час перекладу, зазвичай достатньо додати опис елементу. Будь який key:... або tag:...=... буде автоматично показаний як посилання.
label string en - boundary admin center role Скорочений опис ролі. Не копіюйте назву (label) з англійської версії.
sitelink string Relation:boundary=admin center Посилання на відповідну сторінку Relation:<relation>=<role> у вікі, навіть якщо такої сторінки ще не існує. Якщо роль пуста, використовується форма – Relation:relation= . Якщо роль має змінну частину, напр., route=platform:<number>, встановіть sitelink на фіксовану частину – Relation:route=platform:, і використовуйте value validation regex (P13) для перевірки змінної частини. sitelink показується вгорі сторінки з іншого боку від назви сторінки.
екземпляр (P2) Item relation member role (Q4667) Показує тип елемента. Для ролі члена зв'язка має бути Q4667.
permanent relation role ID (P21)
A string in a "relationtype=role" format. Should only be set on relation role items. Once set on a role item, the value should never be changed.
string boundary=admin_center Показує ID ролі зв'язка саме так, як вона використовується в OSM. Значення ніколи не слід змінювати, після створення елемента. Через технічні обмеження, sitelink'и "Relation:boundary=admin_center", "Relation:boundary=admin center", and "boundary=admin_center_" матимуть ідентичні посилання на sitelink - "Relation:boundary=admin center". У цьому випадку, встановіть властивість цього параметру у значення multiple strings, але зробить один із рядків як Preferred rank preferred rank.
belongs to relation type (P43)
For a given relation role (e.g. "inner"), links to the corresponding relation type (e.g. "multipolygon")
Item boundary relation (Q16019) Кожен елемент "роль члена зв'язка" посилається на відповідний елемент "зв'язок", що спрощує їх отримання та перевірку.
value validation regex (P13)
Regular expression to test the validity of the tag's value. May also be used for role names. The wrapping ^( and )$ are assumed. Do not use for enum-like values, e.g. noexit=yes should be a tag, not a regex.
string platform:[0-9]+ Регулярний вираз, який може використовуватись для перевірки змінної частини ролі. В такому випадку значення має складатись з однієї чи більше цифр, напр., роль – route=platform:<number> . Валідатори перетворюватимуть вираз у форму ^(platform:[0-9]+)$ (для наведеного прикладу).

Елементи ролі членів зв'язка можуть також використовувати інші властивості: застосовується до точок (P33), застосовується до ліній (P34), застосовується до полігонів (P35), застосовується до звʼязків (P36), зображення (P28), група (P25), стан (P6), вікі-сторінки з документацією (P31). Дивіться їх опис в розділі Ключі теґів вище.


Зберігання географічних відмінностей

Телефонна будка виглядає дуже різною залежно від географічного регіону, наприклад, в різних країнах. Щоб вказати, що зображення або будь-яке інше значення елемента даних є специфічним для певного місцеположення, використовуйте класифікатор limited to region (P48) з елементом географічний регіон.

Елемент географічний регіон – елемент з параметром екземпляр (P2) = geographic region (Q19531), який містить властивість geographic code (P49), що містить один чи більше кодів країн.

Класифікатор limited to region (P48) має замінити врешті-решт класифікатор обмежується мовою (P26).


Зберігання місцевих відмінностей

Часто сторінки Key:... та Tag:... мають невідповідні параметри, такі як статус, група або типи елементів, до яких вони повинні застосовуватись. Хоче в деяких випадках це є результатом кропіткої оцінки стану місцевою спільнотою (див noexit (Q501)), однак в інших випадках ці відомості просто застаріли і їх потрібно виправити або, можливо, вилучити з параметрів шаблону, щоб він міг використовувати базовий елемент даних.

Всі місцеві відмінності зберігаються за допомогою властивості обмежується мовою (P26). Значення без цього класифікатора є типовими. Він повинен мати Preferred rank привілейований ранг, але це нормально залишати Normal rank звичайний ранг, якщо більше немає інших значень для цієї властивості. Всі специфічні для певної мови значення мають використовувати обмежується мовою (P26) та мати Normal rank звичайний ранг. Кожне значення має використовуватись тільки один раз, можливо з кількома значеннями класифікатора (так властивість access:lhv (Q33) може мати тільки одне значення is applicable (Q8000) та одне is not applicable (Q8001)). Класифікатор для мови може використовуватись тільки раз в межах однієї властивості. Мова не повинна зазначатись, якщо вона збігається з типовою. Якщо значення без класифікатора відсутнє, це означає що воно не встановлене (напр., сторінка англійською не містить параметра onRelation= ).

Властивість Ранг Значення Класифікатор Тлумачення
група (P25) Preferred rank мости (Q4712) немає класифікатора Це значення використовується для сторінки англійською та всіх сторінок іншими мовами, крім явно перелічених нижче.
Normal rank властивості (Q4671) обмежується мовою (P26)
Italian-language documentation (Q7798)
Finnish-language documentation (Q7791)
Це значення використовується тільки для сторінок італійською та фінською.
Normal rank розташування (Q4707) обмежується мовою (P26)
Czech-language documentation (Q7785)
Це значення використовується тільки для сторінок чеською.

Мета-елементи

Існують елементи які не є, а ні ключами, а ні теґами:

OSM-поняття
елемент (Q9), ключ (Q7), теґ (Q2), статус (Q11), група (Q12)
Статуси типу статус (Q11)
де-факто (Q13), використовується (Q14), затверджений (Q15), голосування (Q17), запропоновано (Q20), застарілий (Q5060), не рекомендований (Q5061), вилучається (Q7550), імпорт (Q21146)
Статуси типу applicability of a key/tag to a specific element type (Q8010)
is applicable (Q8000), is not applicable (Q8001)
Спеціальні
OSM поняття (Q10), Sandbox (Q2761)

Процес створення елементів

Бот створив елементи для всіх значних ключів та теґів, і продовжуватимете створювати нові елементи по мірі їх виявлення в базі даних OSM (taginfo API) або у вікі. Бот буде:

 • створювати елементи для будь-яких ключів що мають не менше 10 випадків застосування, якщо вони збігаються з регулярним виразом ^[a-z0-9]+([-:_\.][a-z0-9]+)*$ (тобто, це послідовність з одного чи більше слів розділених дефісом, двокрапкою, знаком підкреслення, або точкою, якщо вони записані в нижньому регістрі латинкою та цифрами), або для будь-яких випадків застосування більше 1000 незалежно від синтаксису (див сторінку обговорення)
 • встановлювати назву елемента (label) тотожною ключу
 • встановлювати опис елемента з інформаційної картки відповідної сторінки у вікі (за наявності, для всіх мов)
 • встановлювати використовується з, рекомендовані теґи, мається на увазі та інші параметри, які просто визначити в інформаційній карточці.
 • НЕ оновлюватиме будь-які поля змінені користувачем, так якщо опис французькою було змінено користувачем, його не буде змінено ботом.

Зрештою, це краще для інших інструментів OSM (iD, JOSM, ...) було б краще запитувати у користувача метадані та використовувати MW API для створення нових елементів.

Процес вилучення елементів

Елементи даних можуть бути вилучені вручну адміністраторами. Вони можуть вилучити елемент даних, якщо

 • немає оформленої сторінки вікі (за виключенням сторінок обговорення та персональних сторінок користувачів) яка б описувала цей ключ/теґ/зв'язок/…, а також
 • немає сторінки пропозиції для пов'язаного елемента даних, та
 • елемент даних не задовольняє вимогам щодо Процесу створення елементів.

Доступ та отримання відповідей на запити від API

 • Найпростіший спосіб для зовнішніх інструментів отримати дані про ключ – це скористатися зверненням до API:
https://wiki.openstreetmap.org/w/api.php?action=wbgetentities&sites=wiki&titles=Key:bridge:movable&languages=en%7Cfr
Використовуйте languages щоб відібрати назви та описи тільки потрібними мовами.
Додайте &format=json&formatversion=2 для отримання відповіді в форматі JSON замість HTML.
Через обмеження MediaWiki, значення titles мають бути у вигляді ("Key:" + key).replace('_', ' ').trim(). Використовуйте постійний ідентифікатор ключа (P16) для отримання актуального формату ключа. Переконайтеся, що це "привілейоване" значення, у випадку наявності кількох значень.


Контроль якості

Існує кілька додаткових розширень створених для перевірки даних Wikibase та пошуку таких що не відповідають встановленим правилам. Впровадження таких можливостей може бути перенесено на пізніші стадії.

Обмеження

 • Параметр Wikibase "Commons File" поки що не працює з файлами що зберігаються в цій вікі. Натомість, ми використовуємо звичайні строкові параметри для зберігання назви зображень та використовуємо gadget (див свої налаштування) для показу зображень замість тексту.
 • Sitelink у верхньому куті не показує чи існує чи ні сторінка Tag:* або Key:*.
 • Всі sitelink повинні використовувати пробіл замість символу підкреслювання. По іншому пошук sitelink через API не працює. Дивись постійний ідентифікатор ключа (P16) та permanent tag ID (P19) для отримання коректних значень. Зауважте, що звичайні сторінки Mediawiki Key:* та Tag:* мають ті ж самі проблеми та використовують спеціальний обхідний маневр, щоб змінювати назву.
 • MediaWiki вилучає пробіли/підкреслювання з ключів, то ж Key:_abc_ буде перетворено на Key: abc. Не існує будь-якого способу мати два елементи з sitelink Key:_abc та Key:_abc_ – вони вважатимуться одним й тим самим елементом.

Дивіться також