Uk:Features

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

В OpenStreetMap об’єкт (feature) – фізичний елемент місцевості, який може бути нанесений на мапу. До них відносяться, як природні так й штучні об’єкти, в OpenStreetMap ми відмічаємо дійсні, наявні в поточному часі об’єкти навколишнього світу. Ми не додаємо уявні дані, такі як рейтинги, історичні або гіпотетичні об’єкти.

Більшість об’єктів можуть бути відмічені в OpenStreetMap одним елементом (точкою/лінією/зв'язком) з одним або кількома теґами, що описують об’єкт. Наприклад, пішохідна доріжка (або highway=footway) має лише один теґ, та можливо назву, теґ name=*. Але, так як в усьому світі, включаючи мапу, є багато надзвичайних речей, в OpenStreetMap ми маємо можливість описати їх всі за допомогою теґів.

Перелік об’єктів

На сторінці Об’єкти мапи міститься перелік загальних об’єктів та їх теґи. З цього переліку можна перейти на сторінки вікі з документацією, що починаються з "Tag:" або "Key:". Ви також можете перейти на ці сторінки здійснивши пошук у вікі. У більшості випадків ми можемо обмежитись простими інтуїтивно зрозумілими назвами теґів для позначення об’єктів, але документація може дати тлумачення чи посилання на додаткові теґи для докладної класифікації.

Сторінки об’єктів

Сторінка об’єкта містить опис об’єкта з навколишнього світу (або концепцію, що поєднує об’єкти) для якого ми маємо кілька уточнюючих теґів, та у разі потреби розширені відомості.

Дивіться Category:Features, щоб ознайомитись з впорядкованим за алфавітом переліком сторінок об’єктів.


Дивіться також