Uk:Highway tagging samples/out of town

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

На цій сторінці містяться кілька прикладів правильного теґування автошляхів за межами населених пунктів. Це має бути керівництвом та допомогою на початку роботи. Звичайно, вам не треба використовувати теґи саме так, як вони були використані тут.

Але, будь ласка, додавайте теґи відповідно до Стандартів редагування та Домовленостей та звіряйтесь з правилами застосування теґу highway. Згодом тут мають з'явитись приклади теґування в Україні.

Зображення Опис/Примітки Теґи Mapnik/OSM-Carto
Dscf0240 600.jpg Автомагістраль з 4 смугами руху в кожному напрямку з розділювачем. Теґи для кожного окремого напрямку
Dscf0242 600.jpg Автомагістраль з 2 сммугами руху (з'їзд з автомагістралі праворуч)
Dscf0444 600.jpg Шосе, що має по 2 смуги руху в кожному нпрямку, розділені газоном. Теґи для кожного напрямку
Highway secondary-photo.jpg Другорядна, менш важлива дорога
Brake-K200-Schmalenfleth1.JPG Дорога районого значення
Schwanewede-Flachsberg.jpg Дорога місцевого значення
Dscf0220 600.jpg Путівець, використовується сільгосптехнікою для виїзду на поля, втрамбований пісок
Dscf0250 600.jpg Стежка в лісі, з дозоволм для руху велосипедом
Gravel-forest-path.jpg Гравійна стежка, що уходитьт в ліс. Дослідження на місцевості показали що поній проходить пішохідний та велосипедний туристичні маршрути.
Gravel path-3m.jpg Гравійний шлях 3м завширшки. Місцеві відомості [1] вказують на те що цей шлях використовується як пішоходами так і велосипедистами разом з вершниками (“It is open to bicyclists, hikers, joggers and horseback riders in the spring, summer and fall and to snowmobilers, skiers and dog sledders during the winter...No ATV’s are allowed on the trail.”)
Highway-path motorvehicleno.jpg Пішохідна доріжка шириною 2.5м складена з бетоних плит. Поруч знак “No motor vehicles”, на підставі відомостей [2] відомо що вона також використовується велосипедистами (“...is a hiking and biking trail...”).
Permissive.jpg Panoramaweg поруч з дамбою Malter dam між Dippoldiswalde та Malter. Для тренованих велосипедистів це схоже вулицю. 50.915228 13.659126
PathSnowmobile.jpg Шлях, спеціально створений, для снігоходів. Невідомо дозволено чи ні рух пішки або велосипедом. 67.789 24.856
Path-footyes.jpg Шлях не позначений жодним знаком але завузький для автівок тому він і позначений як highway=track. Дозволено але не зовсім придатний для їзди на велосипеді, але не відомо, чи віно може бути прохідним. 60.1608 24.7205
06072009(045).jpg Шлях через міські хащі, "можливо ним користується ще хтось"; прохід можливий в суху погоду, але навряд в запропонуєте іншим скористатись ним.
Path-bicycledesignated.jpg Шлях призначений для руху велосипедом.

або

Path-motorcarnohorseno.jpg Шлях, рух яким автівкою та кіньми заборонений. 60.2361 25.1687
Bridleway-reitweg-de.jpg Кінний шлях

або

  • highway=bridleway
  • (bicycle=no в залежності від місцевих правил - зазвичай дозволено 'yes')