Uk:Tag:highway=track

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg highway = track
Frühlingslandschft Aaretal Schweiz.jpg
Опис
Дороги сільськогосподарського призначення, лісові дороги, неофіційні ґрунтовки, "козячі тропи". Зазвичай без покриття, але можливе покриття гравієм або навіть асфальтом. Edit or translate this description.
Зображення в OSM Carto
Mapnik-tracktype-not-set.png
Група: Highways
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: затверджений

Дороги сільськогосподарського призначення, лісові дороги, неофіційні ґрунтовки, і тому подібне, які по ширині придатні для проїзду транспортних засобів з парою коліс, таких як трактор чи джип. Зазвичай без покриття, але можливе покриття гравієм або навіть асфальтом. Помічаються додатковим tracktype=*.

Якщо дорога недостатньо широка для проїзду двоколійного транспортного засобу, її варто позначати натомість теґом highway=path.

Не слід використовувати даний варіант для позначення ґрунтових доріг, що утворюють сполучну мережу й використовуваних для пересування несільськогосподарської техніки. В таких випадках слід використовувати highway=unclassified або highway=residential і уточнювати тип покриття/прохідність за допомогою теґів smoothness=* і/або surface=*.

Як мапити

Для позначення дороги сільськогосподарського призначення чи лісової дороги досить додати до лінії тег highway=track і уточнити якість та покриття (за наявності) дороги тегом tracktype=* Можна також додати тег name=* якщо дорога має назву.

tracktype=grade1 та highway=unclassified

Якщо коротенько, вибір між цими варіантами визначається не якістю, а призначенням дороги.

А якщо детальніше то: highway=unclassified