Uk:Tag:highway=track

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg highway = track
Frühlingslandschft Aaretal Schweiz.jpg
Опис
Дороги сільськогосподарського призначення, лісові дороги, неофіційні ґрунтовки, „козячі тропи“. Зазвичай без покриття, але можливе покриття гравієм або навіть асфальтом. Edit this description in the wiki page. Edit this description in the data item.
Зображення в OSM Carto
Mapnik-tracktype-not-set.png
Група: highways
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: де-факто

Дороги сільськогосподарського призначення, лісові дороги, неофіційні ґрунтовки, і тому подібне, які по ширині придатні для проїзду транспортних засобів з парою коліс, таких як трактор чи джип. Зазвичай без покриття, але можливе покриття гравієм або навіть асфальтом. Помічаються додатковим tracktype=*.

Якщо дорога недостатньо широка для проїзду двоколійного транспортного засобу, її варто позначати натомість теґом highway=path.

Не слід використовувати даний варіант для позначення ґрунтових доріг, що утворюють сполучну мережу й використовуваних для пересування несільськогосподарської техніки. В таких випадках слід використовувати highway=unclassified або highway=residential і уточнювати тип покриття/прохідність за допомогою теґів smoothness=* і/або surface=*.

Як мапити

Для позначення дороги сільськогосподарського призначення чи лісової дороги досить додати до лінії тег highway=track і уточнити якість та покриття (за наявності) дороги тегом tracktype=*.

Можна також додати тег name=* якщо дорога має назву.

tracktype=grade1 та highway=unclassified

Якщо коротенько, вибір між цими варіантами визначається не якістю, а призначенням дороги.

А якщо детальніше то: highway=unclassified