Uk:Key:area

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg area
Mapnik area pedestrian.png
Опис
Використовується для позначення особливих об’єктів що в основному є ділянками. Show/edit corresponding data item.
Група: Властивості
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: затвердженийPage for proposal
Дивись також Area

Теґ area=yes потрібно застосовувати із замкненими Лініями для позначення Ділянок (полігонів). Деякі замкнені лінії (наприклад landuse=*) мають на увазі те, що так позначаються ділянки місцевості, але інші, так як highway=footway мають на увазі те, що вони є замкненими полілініями отже їм у разі потреби задається теґ area=yes. Ділянки можуть бути також описані за допомоги однієї чи більше ліній, що утворюють зв’язок мультиполігон .

area=yes, в контексті доріг, означає, що у цьому місці дорога просто не є лінійним об’єктом (тобто всередині ділянки немає напрямку, на відміну від лінійного об’єкта. У разі площ, базарів і т.п., існує один спосіб — нанести на мапу полігон, що охоплює площу і позначити його теґами highway=pedestrian та area=yes. Кресліть полігон по зовнішніх об’єктах, що обмежують область (стіни будинків, паркан тощо), в кінцевому рахунку, накресліть лінії посередині доріг, що перетинають площу (тобто дорога через площу) додавши теґ highway=*, як звичайно. Переконайтесь, що ви з’єднали всі лінії пішохідний зон до вулиць.