Uk:Tag:boundary=forest_compartment

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg boundary = forest_compartment
Compartment.jpg
Опис
Частина лісу або лісового господарства розмежована для обліку, господарювання чи навігації Show/edit corresponding data item.
Група: межі
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: затвердженийPage for proposal

Теґ boundary=forest_compartment використовується для позначення  лісових кварталів - частин лісу розмежованих для обліку та господарювання. Дивіться також ідентичний але менш використовуваний теґ boundary=forestry_compartment.

На місцевості межі лісових кварталів позначаються квартальними стовпами із зазначенням номерів кварталів (ref=*). Квартальні стовпи є корисними орієнтирами.

Як позначати

Лісові квартали як правило позначають полігоном або мультиполігоном по межах кварталу.

Крім цього, необхідно позначити територію лісу чи лісового господарства вкриту деревами полігоном landuse=forest та, за потреби, інші природні об'єкти відповідними теґами, наприклад natural=scrub, natural=wetland і т.д.

Вздовж межі кварталу часто зустрічаються путівці highway=track, стежки highway=path, водні об'єкти та просіки man_made=cutline, а також квартальні стовпи marker=* чи огорожі barrier=fence.

Додайте номер кварталу ref=* та, якщо є, назву. У деяких країнах зустрічаються старі лісові квартали що мають назви але не мають номерів.

Якщо немає можливості позначити межі кварталів, допускається нанести квартальні стовпи (marker=*) та позначити ref=* на цих точках у якості тимчасового рішення. Зрідка центр кварталу в таких ситуаціях позначають точкою.

В Україні номери лісових кварталів проставляють у межах лісництва в напрямку з північного заходу на південний схід, починаючи з найпівнічнішого ряду кварталі.

Рендеринг

See related discussion on the CartoCSS github project.

Пов'язані теґи

The close synonym boundary=forestry_compartment is used slightly less often than the tag documented here.

A small number of cases exist of boundary=forest used for compartments.

For the actual markers the tag marker=* is approved (e.g. marker=post or marker=stone). In the past man_made=boundary_marker, historic=boundary_stone and signpost=forest_compartment have also been used.

A plain ref=* has been used in some places, notably Poland, and often with imported data.

Дивіться також

Other discussions

On the russian language forum, google translation to english here