Uk:Вікі

From OpenStreetMap Wiki
(Redirected from Uk:Wiki)
Jump to navigation Jump to search
Про вікі Настанови Організація Переклад Cleanup(en) Довідник
Вікі OpenStreetMap це місце для спільної роботи та джерело інформації пов’язаної з ОСМ

Вікі OpenStreetMap (цей сайт) — це місце де знаходиться довідкова документація, технічна документація та рекламні матеріали, що стосуються проекту OpenStreetMap. Вікі це не проект OpenStreetMap, але вона є місцем для збереження документації, яка є настановою для учасників та користувачів проекту. Виділіть частку свого часу для дослідження цього сайту та знаходження нових речей про OpenStreetMap! Головна сторінка — є гарним місцем для старту; а також зверніть увагу на Дерево категорій ОСМ.

Команда Вікі

Якщо у вас є ідеї щодо розвитку вікі, ви можете просто їх втілити, редагуючи вікі! Якщо вам потрібна допомога, команда вікі існує для того, щоб допомогти вам. Ми можемо допомогти вам із загальними настановами, таблицями, шаблонами, категоріями, й так далі…

Команда це поєднання звичайних користувачів, які керують та оновлюють наші статті, адміністраторів, які працюють над технічним забезпеченням роботи вікі. Ми також є маперами. Нашим спільним інтересом є бажання зробити вікі більш зручною для користувачів. Будь-хто може приєднатись до команді вікі. Члени команди не проходять процедури обирання та не мають спеціальних ролей у вікі. Вони просто погодились допомогти вам та самостійно вирішили прийняти на себе обов’язки прибиральників та консультантів. Для того, щоб приєднатись до команди вікі дотримуйтесь інструкцій, з шаблону UserWikiTeam.

Перелік всіх членів: команди вікі

Запити

Команда вікі з радістю чекає на запити тут — Talk:wiki. Значна реструктуризація проекту також може обговорюватись на WikiProject Cleanup, та відповідні проблеми із подальшою підтримкою на Wiki maintenance tasks.

Інструменти

Вікі використовує звичайні інструменти системи МедіаВікі. Основними є:

Технічні подробиці вікі

Вікі працює на програмному забезпечені МедіаВікі (http://mediawiki.org). Щоб дізнатись версію, яка працює на поточний момент перегляньте сторінку Версія МедіаВікі. Щоб дізнатись про технічні характеристики сервера перегляньте сторінку Servers/wiki (підтримувану Адміністраторами).

Якщо у вас є ідеї щодо технічного вдосконалення роботи вікі (напр. потрібно встановити деякі розширення), розкажіть про ваші пропозиції на сторінці обговорення, та/або додайте заявку в trac. Заявки в trac повинні мати рівень важливості 'component=wiki'. Як завжди, спочатку спробуйте пошукати чи не звернувся хтось інший із такою же пропозицією (включаючи список розсилки google, щоб приєднатись до існуючого обговорення).

Очікується

Дампи Вікі / Експорт

Щоденні (поточні версії статей) та щотижневі (повна історія) експорти вікі доступні на: