Uk:Key:addr:suburb

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg addr:suburb
Grosvenor Place 2 2008 06 19.jpg
Опис
Частина адреси – назва району населеного пункту, в якому знаходиться об’єкт. В Україні використовується тільки якщо в одному населеному пункті в різних районах є вулиці з однаковими назвами. Show/edit corresponding data item.
Група: адреси
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: де-факто

В окремих випадках у межах одного населеного пункту можуть бути вулиці з однаковою назвою. Як правило, в таких випадках в адресу до назви вулиць вносяться доповнення для визначення частини населеного пункту.

Іноді одна з вулиць може бути вказана без уточнення, а всі інші з уточненням. Іноді всі вулиці називаються з уточненням. Теґ addr:suburb=* використовується для додавання назви частини населеного пункту до адреси.

Теґування

Якщо у різних районах одного населеного пункту є кілька вулиць з однаковою назвою, то до адресного зв’язку кожної вулиці додається теґ addr:suburb=* з назвою району, в якому вона знаходиться. При цьому обидва райони мають бути позначені як place=suburb. Див Вулиці з однаковими назвами у межах міста.

Якщо встановлення назви частини населеного пункту не є необхідним для вирішення неоднозначності, використовуйте інші теґи, наприклад: addr:hamlet=*, addr:district=*, addr:subdistrict=*.

Приклади

Приклад:

relation Один зв’язок: relation Інший зв’язок:
type=associatedStreet type=associatedStreet
name=Космонавтів вулиця name=Космонавтів вулиця
name:uk=Космонавтів вулиця name:uk=Космонавтів вулиця
addr:suburb=Весняний район addr:suburb=Лісовий район

Посилання

Дивіться також

  • place=suburb – Окрема частина міста або містечка, що має добре відому назву і зазвичай виразну ідентичність.