Uk:Tag:noname=yes

From OpenStreetMap Wiki
(Redirected from Uk:Key:noname)
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg noname = yes
Osm element tag.svg
Опис
Теґ використовується для явного зазначення факту відсутності назви. Edit or translate this description.
Група: Names
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Не сумісно з
Дивись також
Статус: де-фактоPage for proposal

Теґ noname=yes використовується у випадках, коли в елемента даних відсутня назва, хоча передбачається, що вона мала б бути. Це відрізняється від випадків коли теґ name=* відсутній через неповні дані OpenStreetMap. Відсутність теґу name=* є досить поширеним явищем в OpenStreetMap, однією з причиною якого є креслення по супутникових знімках.

Одною з причин використання теґу noname=yes є випадки, коли його наявність дозволяє інструментам, таким як StreetComplete або валідатор JOSM, не включати елементи з ним до списку перевірки на наявність назви, коли вони й насправді не мають назви.

Походження

Застосування цього теґу обговорювалось, як один з варіантів у Proposed features/Noname. На сьогодні він набув широкого поширення та використовуються засобами перевірки якості даних в редакторах OSM.

Використання

  • Шар noname на сайті qa.poole.ch, див Qa.poole.ch (QA tool).
  • StreetComplete, використовується і як варіант зазначення відсутності назви, відповідно до відповідей користувачів, так і в запитах отримання даних.

Дивіться також

  • noaddress=yes – для позначення відсутності адреси у будинку;
  • nohousenumber=yes – якщо така частина адреси як номер будинку не використовується.