Uk:Tag:building=mosque

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg building = mosque
Khadija-Moschee (Berlin).jpg
Опис
Будівля мечеті. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Area building=yes.png
Група: Будівлі
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: де-факто

Будівля мечеті building=mosque – споруда спроєктована та зведеня для відправляння пʼяти щоденних молитов ісламу.

Теґ не визначає поточне використання будівлі.

Як мапити

Додайте area полігон обвівши контур будівлі, у тих випадках, коли це неможливо – додайте node точку, та позначте теґом building=mosque.

У більшості випадків вам також згодяться теґи amenity=place_of_worship + religion=muslim для позначення факту використання будівлі для мечеті в релігійних цілях. Якщо мечеть є покинутою та не використовується, або використовується для інших потреб ці теґи не додаються.

Велику ділянку, де знаходиться мечеть (включаючи зони для омовіння, резиденції персоналу, будівлі медресе тощо), можна позначити теґами landuse=religious + religion=muslim.

Помилки, яких потрібно уникати

Спорудження проти використання

Теґ building=* показує яким був оригінальний дизайн та ціль використання споруди, але не поточний тип використання. В Європі (та можливо в інших частинах світу) багато мечетей було перетворено на житло, чи установи, або на церкви. В таких випадках building=* має показувати тип який був від походження будівлі – тож building=church + amenity=place_of_worship + religion=muslim має сенс!

Інші будівлі релігійного призначення

Деякі будівлі, які зовні можуть виглядати як мечеті, насправді є медресе (або іншими зручностями). Їх можна позначити тегом building=madrasa (або відповідно).

Корисні теґи

Показ на мапі

OSM Carto показує building=mosque як звичайні будівлі. Показ мечеті (нижче) темнішим кольором викликаний використанням amenity=place_of_worship та religion=muslim.

Дивіться також