Uk:Tag:place=borough

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg place = borough
Distritos Málaga.svg
Опис
Частина території великого міста, міської агломерації, виділена в окрему адміністративну одиницю. Edit or translate this description.
Група: Місця
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: використовується

Вікідані

Теґ place=borough застосовується для позначення частини території великого міста (place=city), яка виділена в окрему адміністративну одиницю.

В залежності від країни, частини великих міст, як правило, утворюють окрему адміністративну одиницю – район міста (дивись також boundary=administrative); застосування теґу place=borough дозволяє уникнути плутанини там, де також існують райони областей, для позначення яких використовується теґ place=district.

Як мапити

Поставте точку в середині району та позначте її теґами place=borough та name=*. За наявності чітких меж (інформації про межі) району їх можна позначити за допомогою (мульти)полігону.

Дивіться також

  • place=district – Район – суб’єкт адміністративного поділу, який є проміжною ланкою між місцевими громадами та областю.
  • place=neighbourhood – Мікрорайон, певна територія в середині району міста.
  • place=suburb – Окрема частина міста або містечка, що має добре відому назву і зазвичай виразну ідентичність.
  • place=quarter – Квартал – географічно локалізоване місце з власною назвою, більше за мікрорайон, в межах району великого міста або в селищі..