Uk:Tag:place=quarter

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg place = quarter
Place quarter.png
Опис
Квартал – географічно локалізоване місце з власною назвою, більше за мікрорайон, в межах району великого міста або в селищі. Show/edit corresponding data item.
Група: Місця
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: затвердженийPage for proposal

Теґ place=quarter має використовуватись для позначення частини великого міста, що є меншою за його район place=suburb та більше за мікрорайон place=neighbourhood. Така частина не є складовою адміністративної одиниці.

Як мапити

  • Точка node – поставте точку в центрі кварталу та позначте її за допомогою теґа place=quarter, а також додайте назву name=*, за наявності. Такий мапінг є корисним з точки зору прокладання маршрутів навігаційними застосунками, є одним із поширених способів мапінгу.
  • Полігон area – також мапери позначаються квартали за допомогою (мульти)полігонів. Багато з них також додають точку з теґом place=quarter в центр кварталу, щоб полегшити прокладання маршрутів.

Теґи

Інші важливі теґи для зазначення важливою інформації:

  • name=*
  • population=*
  • source:population=* – використовується для зазначення джерела походження даних та як часто вони оновлюються.
  • wikipedia=*

Також можна порадити використовувати

  • start_date=* – дата чи рік коли на території кварталу оселились перші мешканці/підприємства, якщо відомо
  • architect=* – ім’я архітектора чи архітектурного бюро, що створило план забудови, за наявності

та звісно будь-які інші потрібні теґи.

Що мапити?

Ви можете замапити всі частини населеного пункту більші за мікрорайон та менші за район міста за допомогою цього теґу. Він застосовується до територій житлової та промислової забудови та може перетинатись з територіями позначеними ключем landuse=*. Це залежить від історії, культури, політики, економіки та інших чинників, як випливають на організацію поселення, тож немає чіткіших рекомендацій. Зазвичай території кварталів за розмірами схожі на розміри невеликого села. Для сіл та селищ можливо вам знадобиться цей теґ тільки якщо вони мають менші частини (мікрорайони - place=neighbourhood)

Дивіться також