Uk:Key:building:levels

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg building:levels
Building-levels.png
Опис
Кількість поверхів, що їх має будівля над рівнем землі (якщо це одноповерхова споруда – значення дорівнюватиме 1), не включає до розрахунку кількість поверхів, які входять до складу даха (використовуйте roof:levels для цього). Show/edit corresponding data item.
Група: Будівлі
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Вимагає
Використовується разом з
Статус: де-фактоPage for proposal

Теґ building:levels використовується для позначення кількості поверхів будівлі над землею (building=*), або частини будівлі (building:part=*). Підземні та мансардні поверхи у цей теґ не враховуються, проте зараховується поверх, який частково під землею (див. нижче). Починати рахувати поверхи треба з поверху, у якому знаходиться найнижчий вхід до будівлі.

Також варто додавати висоту будівлі (height=*), особливо, якщо висота поверхів різних частин будівлі відрізняється. Майте на увазі, що теґ height=* включає й висоту даху, а building:levels – ні.

Приклад

Example

Будівлі, частини яких не починаються від землі

Якщо частина будівлі нависає над землею, то building:levels=* має враховувати також і кількість "пропущених" нижче цієї частини будівлі поверхів (тобто число поверхів які б існували, якби простір між землею та низом частини будівлі був заповнений типовими для цієї будівлі поверхами). Теґ building:min_level=* треба використовувати для позначення кількості "пропущених" поверхів для цієї частини будівлі.

schematic example of level and height tagging

Дивіться Simple 3D Buildings для отримання інших деталей.