Uk:Tag:place=hamlet

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg place = hamlet
Waldkirch Oberwil.jpg
Опис
Невеличкий населений пункт, зазвичай з населенням до 100 жителів та мінімальною інфраструктурою. Show/edit corresponding data item.
Група: Місця
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: де-факто

Використовуйте теґ place=hamlet для відокремлених поселень, кількість мешканців яких не перевищує 100 осіб (ця чисельність може змінюватись від країни до країни). Для більших населених пунктів використовуйте теґи place=village або place=town; для менших, що налічують одне-два подвір’я, зважте на використання теґу place=isolated_dwelling. Для незаселених місцевостей радше скористайтесь теґом place=locality. В більших населених пунктах містах, селищах чи селах, для позначення їх частин, що мають власну унікальну назву, скористайтесь теґами place=suburb чи place=neighbourhood.

Як мапити

Поставте точку в центрі поселення та додайте до неї теґ place=hamlet.

Позначення поселень полігонами

Найрозповсюдженіший метод позначення поселень — точкою в центрі. Деякі мапери натомість позначають їх полігоном. Поселення, як правило, не мають перевірюваної межі; крім того, існують різні інтерпретації поняття території населеного пункту – більше деталей на сторінці ключа place. При такому підході може втрачатись важлива для користувачів даних інформація про знаходження центру поселення, цінна зокрема для навігації. Користувачі даних не повинні очікувати що геометрія полігону поселення матиме певне значення.