Uk:Tag:place=isolated_dwelling

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg place = isolated_dwelling
An Isolated Dwelling - geograph.org.uk - 497860.jpg
Опис
Найменший тип поселень (1-2 подвір’я). Show/edit corresponding data item.
Група: Місця
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: затвердженийPage for proposal

Опис

Ізольоване житло – найменший тип поселення. Воно знаходиться за межами населених пунктів, але це не означає, що воно знаходиться за його адміністративними межами, та утворює само собою поселення. Все поселення складається з одного-двох подвір'їв. Для більших населених пунктів зважте на використання теґу place=hamlet, який може бути доречнішим.

Як мапити

Поставте точку в центрі поселення та додайте до неї теґ place=isolated_dwelling.

Теґи:

Позначення ізольованого житла полігоном

Найрозповсюдженіший метод позначення ізольованого житла — точкою в центрі. Деякі мапери натомість позначають їх полігоном. Такі поселення, як правило, не мають перевірюваної межі; крім того, існують різні інтерпретації поняття території населеного пункту – більше деталей на сторінці ключа place. При такому підході може втрачатись важлива для користувачів даних інформація про знаходження центру поселення, цінна зокрема для навігації. Користувачі даних не повинні очікувати що геометрія полігону ізольованого житла матиме певне значення.

Дивіться також