Uk:Import

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

exclamation mark

Автоматизований імпорт та правки повині здійснюватись досвідченими учасниками спільноти, тими, хто розуміє як спільнота створює мапу OpenStreetMap, та із всебічним плануванням та спілкуваням з місцевою спільнотою.
Дивіться Настанови з імпорту та Кодекс автоматизованих змін, для отримання докладної інформації. Імпорт / автоматизовані зміни, які не відповідають цим правилам, можуть бути скасовані!

Імпорт (також відомий як Пакетний імпорт (Bulk Importing)) – процес завантаження деяких додаткових даних в OSM.

Пакетний імпорт розглядається як додавання додаткових даних до даних, зібраних волонтерами, тому їх дані та можливість працювати на місцевості завжди мають вищій приорітет. Існують вільні потенційні джерела даних, дані з яких останім часом були перенесені в OSM, наприклад AND Data в Нідерландах, TIGER – в Сполучених Штатах, Canvec – в Канаді, а також MassGIS – штату Массачусетс.

На відміну від редагування мапи чи завантаження GPX-треків, імпорт поєднує наявні дані з даними OSM, і таким чином, є складним процесом об’єднання даних.

Додаткова інформація

Настанови з імпорту
Базові правила. Ознайомтесь з ними пред тим, як планувати та виконувати імпортування даних.
Каталог імпортів
Перелік даних, які вже були імпортовані. Занотовуйте процес імпорту тут, щоб поділитись з іншими та у разі виникнення помилок мати можливість провести їх розбір та знайти вирішення проблем.
Програмне забезпечення
Опис програмного збезпечення та процесу імпорту.
Що робити з невдалим імпортом
Опис дій, які потрібно виконати у разі виявлення невдалого імпорту.

Дивіться також

Діяльність яка більше не підтримується