Uk:Tag:historic=memorial

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg historic = memorial
CIMG4191.JPG
Опис
Пам’ятники, зазвичай, на честь конкретних людей, народів, що втратили свої життя у війнах. Edit this description in the wiki page. Edit this description in the data item.
Зображення в OSM Carto
Memorial-16.svg
Група: historic
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
  • name=* — назва пам’ятки
  • inscription=* — текст напису, який можна знайти на пам’ятниках
Дивись також
Статус: затвердженийPage for proposal

Для позначення невеликих пам’ятників, споруджених на честь конкретних людей, народів, що втратили свої життя у війнах, минулих подій чи зниклих місць.

Меморіали часто можна зустріти в громадських місцях, на кладовищах, міських площах та на стінах назовні чи всередині будівель.

Як позначити

Поставте точку node в центрі або окресліть лінією area навколо споруди.

Бажані комбінації міток

Схожі теґи

historic=monument — меморіальні об'єкти створені на честь та згадку про особу чи групу людей, що є достатньо великими щоб у них можна було зайти, пройти по ним або через них.

Попередження

Не довіряйте назвам

Деякі невеликі меморіальні об'єкти що мають позначатися як historic=memorial містять в назві слово "монумент", в той час як більші споруди, яким підходить historic=monument можуть називатися "меморіал". Обираючи теґ, звертайте увагу в першу чергу на масштаби об'єкта.

Дивіться також

Фото-приклади

Суміжні терміни: ‹ спомин › ‹ пам’ять › ‹ згадка › ‹ монументальний › ‹ меморіальний › ‹ меморіал › ‹ статуя › ‹ реліквія › ‹ нагадування › ‹ надпис › ‹ жертви війни ›