Uk:Tag:man_made=embankment

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg man_made = embankment
Mapping-Features-Road-Embankment.png
Опис
Насип. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Man made embankment.png
Група: Infrastructure
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Дивись також
Статус: де-факто

Примітки

Як стало відомо зі статистик Taginfo, в проекті використовується більше теґів embankment=yes ніж man_made=embankment. Ця сторінка створена для того, щоб задокументувати цей теґ, а також щоб привернути увагу до альтернативного та більш популярного методу теґування таких об’єктів.

Під час нанесення шляхів, залізничних колій або водних шляхів, що проходять по насипам, лінії шляху додається теґ embankment=yes, що є очевидним. Якщо у вас потреба позначити насип як окремий об’єкт, вам потрібно використовувати man_made=embankment, додавши цей теґ до окремих ліній з кожного боку.

Опис

В транспортному сполученні насип використовується, як основа для дороги, залізниці, або водного шляху, що перетинає низини або заболочену місцевість. Якщо така низинна місцевість періодично або постійно затоплюється приливами, такий насип називається дамбою.

Також це може бути штучно піднятий берег для направлення русла річки або запобігання затоплення місцевості під час розливів річки, озера або морському припливі. Дивіться також: Proposed_features/Dyke (sic).

Див.wikipedia:Embankment

Використання

Додайте man_made=embankment до лінії у якої ліворуч знаходиться верх насипу, а праворуч низ (основа) насипу (так само як і cliff та retaining_wall).

У випадках мікромапінгу, якщо це можливо, ви можете накреслити дві паралельні лінії з протилежними напрямками та додати їм обом man_made=embankment.

  • Для того, щоб показати підвищення (як на малюнку): накресліть дві ліні в протилежному напрямку, що обмежують ділянку, позначте кожну man_made=embankment.
  • Для того, щоб показати вал, що оточує, наприклад городище залізного віку: накресліть дві замкнені лінії, одна в середині іншої, зовнішню проти годинникової стрілки, внутрішню за годинниковою стрілкою. Додаткові лінії можуть використовуватись для позначення ровів, уступів, порогів та терас великих майданчиків.

Дивіться також