Uk:Key:embankment

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg embankment
Mapping-Features-Road-Embankment.png
Опис
Насип — відрізок наземного шляху, побудований вище від середнього рівня землі.. Edit this description in the wiki page. Edit this description in the data item.
Група: Властивості
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Дивись також
Статус: де-факто

Опис

Насип — штучне підвищення, по якому може проходити автомобільна дорога, залізниця або канал через низинну або болотисту місцевість. Якщо місцевість постійно або періодично затоплюється, то насип виконує роль греблі / дамби.

Також це може бути штучно піднятий берег для направлення русла річки або запобігання затоплення місцевості під час розливів річки, озера або морському припливі. Див. також: Proposed_features/Dyke (sic).

Дивись wikipedia:Embankment

Використання

Додайте теґ embankment=yes для відрізка лінії, яка вже позначена тегами highway=*, railway=* або waterway=*

При створенні докладної мапи, ви можете намалювати дві паралельні лінії й позначити їх embankment=yes.

Рендерінг

Насип однією лінією

Насип – як лінія, що збігається з автомобільною дорогою, залізницею, або каналом; показується на мапі у вигляді "шипів" по обидві сторони (На даний момент таке відображення підтримується тільки в Osmarender).

Зараз Osmarender показує man_made=dyke, man_made=dike, man_made=levee та man_made=embankment так само як і embankment=yes, з різницею у кольорі.

Насип на докладній мапі

При докладному кресленні мапи, це повинне виглядати так: ліва сторона лінії позначає високу сторону насипу, права – низьку (На вересень 2010 року, підтримується OSM Mapnik).

  • Щоб позначити підвищення землі (як на малюнку), намалюйте дві лінії в протилежних напрямках, що обмежують підвищення по обидва боки, та позначте їх embankment=yes.
  • Місце, обгороджене насипом (наприклад стародавнє укріплення, оточене валом) зображується в такий спосіб: малюються дві лінії внутрішня за годинниковою стрілкою, зовнішня – проти. Аналогічно можливо позначати рови, уступи, пороги та тераси великих майданчиків.

Також дивіться