Uk:Tag:barrier=retaining_wall

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg barrier = retaining_wall
Retaining wall.png
Опис
Підпірна стіна. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Barrier fence mapnik.png
Група: Barriers
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Статус: затвердженийPage for proposal

Підпірна стіна – конструкція, що утримує ґрунт або каміння від зсуву на інші споруди, будинки та земельні ділянки. Підпірні стіни попереджають зсув вниз по схилу чи виникнення ерозії ґрунту, і захищають від змін поверхні у вертикальному, чи майже вертикальному напрямку.

Також маються на увазі однобічні виїмки cutting=*, якщо вони знаходяться вздовж шляхів і не є штучними стінами. Це більш гнучкий варіант (але менш точний), якщо ви уточните вже наявну лінію, яка вже має інші властивості в залежності від її напрямку, такі що вже мають теґ oneway=yes або cycleway:left=lane, які треба буде змінити, додавши до них barrier=retaining_wall, дотримуючись правила "низ стіни – праворуч, верх – ліворуч".

Як мапити

ElementWay.png
Element retaining wall rend.png

barrier=retaining_wall

Робіть так само, як і у випадку з natural=cliff, який не має перетину, оскільки висота лівої та правої сторін різна. Нижчою є права частина за напрямком руху, її рендер виглядає як крапки, трикутнички або подібні позначки.