Cs:Přidejte se ke komunitě

From OpenStreetMap Wiki
(Redirected from Cs:Beginners Guide 1.0)
Jump to navigation Jump to search


Než budete moci přispívat do OpenStreetMap, budete se muset přihlásit a souhlasit se sdílením vašich příspěvků v rámci licence OpenStreetMap. Tím bude zajištěno, že data zůstanou k dispozici pro všechny bezplatně a že vás bude možno identifikovat jako autory vámi provedených změn. Není potřeba, abyste jako své uživatelské jméno použili vaše skutečné jméno - hodně lidí užívá pseudonymy, nebo přezdívky. Emailová adresa, kterou nám sdělíte, slouží pouze pro ověřování a k zasílání zpráv mezi uživateli a nikdy není zobrazena dalším uživatelům.

Přidejte se

Gratulujeme vám, právě jste se stali členy velké komunity přispěvatelů do OpenStreetMap! Existuje více než deset milionů lidí z celého světa, kteří také udělali, co jste právě udělali vy.Komunikace

Nyní jste se tedy stali uživateli, takže můžete komunikovat s komunitou různými způsoby:

Najděte si stránku vaší země

Hodně zemí má wiki stránky, na kterých jsou uvedeny konvence mapování pro danou zemi, návody a způsoby komunikace. Zkuste najít wiki stránku vaší země pomocí vyhledávacího políčka, nebo ji vytvořte, pokud neexistuje!

Stránka české komunity se jmenuje WikiProjekt Česko. Najdete na ní adresu mailing listu, webového diskuzního fóra a další užitečné informace.

Buďte v obraze

Sledujte novinky z OSM pomocí následujících odkazů:

Viz také

Další krok


Předchozí | Další

Warning: Default sort key "Pridejte se ke komunite" overrides earlier default sort key "Přidejte se ke komunitě".