Uk:Beginners Guide 1.4.2

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Довідка Про проект Перегляд мапи Редагування Завантаження треків

Збереження змін в базі OSM

Редактор Potlatch зберігає зміни на сервері після натискання на Зберегти. Він може автоматично завантажувати оновлення для ваших поточних даних (у випадку, якщо хтось одночасно разом з вами править в одному місці), коли ми рухаєте мапу.

Якщо ви використовуєте самостійний редактор, наприклад JOSM, вам потрібно синхронізувати ваші зміни із сервером, перед тим як їх зберегти :

  1. Ще раз завантажте дані для ділянки, яку ви редагуєте. Це дозволить перевірити ділянку на наявність змін зроблених іншими учасникам у той час, коли ви у себе вносили власні зміни.
  2. Якщо будуть виявлені конфлікти, порівняйте зміни інших учасників з вашими, та вирішіть які з них є правильними. Наявні конфлікти можна переглянути у боковій панелі інструментів (відкривається комбінацією alt-c). Вас буде поінформована у разі їх наявності.
  3. Завантажте ваші зміни на сервер.

  • П: Як часто потрібно завантажувати зміни на сервер?
  • В: Чим довше ви витрачаєте часу на редагування, тим більший шанс, що хтось інший теж вирішить внести виправлення на тій самій території. В такому випадку добре зберігати зміни через невеликі проміжки часу.