Uk:Tag:barrier=guard_rail

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg barrier = guard_rail
Imageguard.jpeg
Опис
Зазвичай металева рейка для утримання транспортних засобів у межах проїжджої частини та запобігання зіткненням. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Barrier fence mapnik.png
Група: barriers
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Мається на увазі
Дивись також
Статус: затвердженийPage for proposal

barrier=guard_rail використовується для позначення огороджень (також відомих як бар'єри безпеки або дорожні бар'єри).
Не слід плутати з огорожею для пішоходів (призначеною для заборони виходу пішоходів на проїжджу частину).

Як мапити

Намалюйте лінію way вздовж огородження та точки node на перетині з іншими лініями. Залиште проміжки там, де немає бар'єрів безпеки. Огородження вздовж проїжджої частини зазвичай мають внутрішню і зовнішню поверхню.(дивіться приклади зображеннь в інформаційному блоці). Проведіть лінію таким чином, щоб права сторона була внутрішньою, а ліва сторона - зовнішньою.

Візуалізація

Нижче наведено зображення того, як barrier=guard_rail відображається у Potlatch станом на грудень 2012 року, зокрема на стандартному (першому) та MapQuest (середньому) знімках. Ані в режимі "Cycle Map", ані в режимі "Transport Map" цей тег не відображається. Останній є прикладом аерофото, що показує ділянку огорожі в області карти, показаної на двох верхніх зображеннях Potlatch.

Застосування в морському середовищі

Дивіться також

Існують й інші види бар'єрів, які виконують аналогічну функцію: Альтернативними варіантами бар'єрів безпеки для транспортних засобів є

  • barrier=jersey_barrier (бар'єр з бетонних блоків замість металевих перил)
  • barrier=cable_barrier (сталевий дріт, закріплений на стовпах).

Щодо бар'єрів, наприклад, на краю урвищ та мостів для запобігання падінню людей, див. fence_type=railing.
У базі даних станом на вересень 2014 року є також деякі випадки barrier=railing.

Деякі інші типи огороджень не слід плутати з barrier=guard_rail: Поручень (handrail=* як частина сходинок, або barrier=handrail самостійно) призначений для того, щоб за нього можна було вхопитися рукою, щоб забезпечити рівновагу або підтримку. Інші бар'єри більше стосуються запобігання в'їзду транспортних засобів на територію, ніж, наприклад, безпеки транспортних засобів або особистої безпеки: