Uk:Highway tagging samples/urban

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

На цій сторінці зібрані фото реальних вулиць і те, як вони були затеґовані. Це має бути керівництвом та допомогою на початку роботи. Звичайно, вам не треба використовувати теґи саме так, як вони були використані тут.

Але, будь ласка, додавайте теґи відповідно до Стандартів редагування та Домовленостей та звіряйтесь з правилами застосування теґу highway. Згодом тут мають з'явитись приклади теґування в Україні.

Примітка: розтлумачити класифікацію шляхів лише за фото дуже складно. У вас мають бути відомості про те наскільки важливими є ті чи інші дороги в дорожній мережі вашого міста.

Зображення Опис/Примітки Теґи Mapnik/OSM-Carto
Dscf0172 600.jpg Дорога класу primary розділена трамвайними коліями


Mapnik rheinstr.png
Highway Tram01.jpg Дорога secondary з трамвайними коліями посередині. Кожна колія замаплена окремою лінією, праворуч та ліворуч від лінії дороги (див Trams).

Dscf0385 600.jpg Дорога primary зі смугою для стоянки та відокремленою велосипедною доріжкою
Dscf0181 600.jpg Вулиця (residential) з одностороннім рухом та велодоріжкою в протилежному напрямку

(додатково:)

Dscf0179 600.jpg Неважлива вулиця на околиці міста. Звіртесь також з Uk:Дороги
Residential.jpg Звичайна вулиця

або

Dscf0245 600.jpg Звичайна вулиця
Bicycle barrier 2.JPG Шлях, із перепонами що не дозволяють рух кіньми DA Lindenstr mapnik.jpg
Cross-street no-trucks.jpg Перпендикулярною вулицею заборонено рух вантажівок Перпендикулярна вулиця:

Вулиця в напрямку знімка:

Suicide-lane.jpg Дорога з 5-а смугами, із середньою смугою для виконання повороту ліворуч, на якій автівки можуть рухатись в обидва боки для виконання повороту.
Highway-path motorvehicleno.jpg Бетонна пішохідна доріжка шириною 2.5 м. Табличка “No motor vehicles,” знання місцевості [1] вказує на те що тут можливий рух пішки та велосипедом (“...is a hiking and biking trail...”).
Path-footyesbicycleno.jpg Натоптана стежка.

proposed:

A mixed bicycle pedestrian path in Oostwold.jpg Шлях призначений для руху пішоходів та велосипедистів, скоріш за все рух кіньми не дозволяється (див. місцеві закони).

або

No motor vehicles, Lane Ings, Marsden - geograph.org.uk - 828589.jpg Доріжка в місті, на якій заборонений доступ для моторних транспортних засобів. Так само як зазначено вище, але немає гарантій на прохідність. Ймовірно, без обмежень для коней. Доступ пішки та на велосипеді, як відомо, є дозволеним та можливим.
A designated footpath.jpg Шлях призначений виключно для пішоходів

або

Oak Park Boulevard.jpg Тротуар, без жодного дорожнього знаку, накреслений окремою лінією. Для тротуарів, які відділені від проїзної частини тільки бордюром можливе додавання теґу sidewalk=* до лінії дороги.