Uk:Tag:amenity=motorcycle_parking

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = motorcycle_parking
Motorcycle parking in Birmingham.jpg
Опис
Стоянка для мотоциклів. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Parking-motorcycle-16.svg
Зображення в OSM Carto area
Area parking.png
Група: parking
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: де-факто

Теґ amenity=motorcycle_parking використовується для позначення місць відведених для стоянки мотоциклів, що може використовуватись всіма, клієнтами закладів або користувачами зі спеціальним дозволом.

Як мапити

Для невеликих стоянок достатньо позначення точкою node, для більших – позначте їх полігоном area і додайте теґ amenity=motorcycle_parking. Не використовуйте і точку і полігон одночасно для позначення однієї і тієї ж стоянки. Якщо ви не знаєте фактичну територію відведену для стоянки мотоциклів або не маєте часу її додати, позначте стоянку точкою.

Додаткові теґи

Ключ Значення Опис
name * Власна назва стоянки, за наявності.
operator * Оператор, що керує стоянкою
ref * Номер стоянки, за наявності.
covered yes/no Чи стоянка знаходиться під навісом
access yes/customers/permissive/private Для розрізнення стоянок між громадськими стоянками, стоянками для клієнтів (наприклад, біля кінотеатрів тощо) та приватними стоянками (наприклад, для персоналу в бізнес-парку). У цьому випадку yes позначає громадську автостоянку. Додавання «customers» деякий час піддавалось сумніву (див. обговорення), але зараз воно широко використовується.
capacity * Кількість місць для стоянки мотоциклів.
fee yes/no Чи стягується плата за стоянку. Типове значення – no. Якщо потрібно вносити плату лише в певний проміжок часу використовуйте синтаксис opening_hours (див discussion page).
parking surface Спеціально виділена ділянка на землі під стоянку.
multi-storey Стоянка маже кілька поверхів в будівлі. Зважте також на додавання відповідного теґу building=*, якщо це спеціально зведення для стоянки будівля – building=parking.
underground Підземна стоянка
rooftop Сотянка знаходиться на даху
sheds Приватні сховища для транспорту, розташовані неподалік від будинку власника. Зазвичай виготовляється з профільованого металу.
carports Навіси над місцями стоянки автівок (wikipedia article).
garage_boxes Гаражні бокси для мотоциклів, зазвичай з цегли або металу. Зазвичай ця територія належить гаражному кооперативу зі своєю назвою, головою, бюджетом, правилами, охороною тощо.
lane Стоянка на краю проїзної частини дорого. Також може мапитись з використанням схеми street parking (parking:left, parking:right або parking:both). on_kerb, half_on_kerb чи shoulder так само як і street_side є іншими варіантами значення parking=*.
street_side Зона, придатна або призначена для стоянки, яка безпосередньо примикає до проїзної частини дороги (але не на смузі для руху – див. вище) і до якої можна дістатися безпосередньо з проїжджої частини без використання під’їзного шляху.
maxstay e.g. 30 minutes, 1 hour or 2 hours Обмеження часу для стоянки (наприклад, стоянка для клієнта протягом 2 годин) .
motorcycle_parking * Інформація про обладнання для фіксації мотоциклу на стоянці.

Типи стоянок

Основна стаття: Key:motorcycle parking

Фото

Дивіться також