Uk:Tag:railway=disused

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg railway = disused
Disused railtrack 101 5351.jpg
Опис
Занедбана залізнична колія. Але інфраструктура і власне рейки збереглися (використання можна поновити). Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Rendering-railway disused-125.png
Група: Залізничний транспорт
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Статус: де-факто

railway=disused - частина залізниці, яка більше не використовується, але траса та інфраструктура залишаються на місці.
Його слід використовувати лише для залізничної колії, оскільки інші залізничні об'єкти, такі як станції, використовують префікс lifecycle prefix.
При нанесенні таких об'єктів на карту, якщо видно верхню частину рейки, слід використовувати railway=rail. Якщо верхню частину рейки не видно, як на прикладі фотографії, цей тип не використовується. Якщо не видно жодної рейки, будь ласка, дивіться тег railway=abandoned.

Як мапити

колія залізничної дороги:

інші елементи, пов'язані із залізницею:

Невикористовувані речі в цілому

Основна стаття: Порівняння концепцій життєвого циклу

Цей тег широко прийнятий, тому що картографування занедбаної залізничної лінії є дуже поширеним і не заважає іншому картографуванню.
Але цей тег є частиною "скриньки Пандори" навколо картографування "невживаних" об'єктів загалом.
disused=yes є альтернативним підходом до тегування з різними проблемами. Існує певне вживання disused=tramта disused=railway для позначення типу залізниці без використання префіксів lifestyle.

Схожі теги

railway=abandoned - Колія колишньої залізниці, яка була покинута, а колія та інфраструктура демонтовані, але колію все ще можна побачити.

Дивіться також

OpenRailwayMap