Uk:Tag:aeroway=gate

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg aeroway = gate
Gate 88 in Narita International Airport.jpg
Опис
Вихід на посадку – частина терміналу аеропорту, де пасажири очікують посадки на свій рейс. Show/edit corresponding data item.
Група: Aeroways
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: затвердженийPage for proposal

Аеропорти мають досить заплутані системи  виходів на посадку, які не завжди можна знайти онлайн. Їх можна позначати за допомогою супутникових знімків або навіть GPS-треків, якщо вони зроблені поруч з виходами. Для виходів де ви маєте скористатись автобусом для того, щоб дістатись літака, цим теґом позначається місце де ви очікуєте автобус.

Примітка: Цей теґ використовується саме для виходів до літаків. Не треба його застосовувати до місць входу/виходу в термінал з боку прибуття/відбуття пасажирів наземним транспортом.

Як мапити

Додайте теґ aeroway=gate разом з теґом ref=номер виходу до точки, якої позначено вихід. Це, зазвичай, окрема точка, яку ставлять як в межах будівлі терміналу, так і за його межами, там де знаходиться місце виходу з телетрапу безпосередньо в салон літака.

Показ на мапі

Example rendering made by Kosmos, zoom 17, OSM

Дивіться також

  • aeroway=parking_position – місце де знаходиться літак для посадки/висадки пасажирів.