Uk:Beginners' guide

From OpenStreetMap Wiki
(Redirected from Uk:Beginners Guide)
Jump to navigation Jump to search
Довідка Про проект Перегляд мапи Редагування Завантаження треків

Це Керівництво для початківців розповість вам як додавати дані в OpenStreetMap. Воно доступне різними мовами, які ви можете обрати, скориставшись панеллю вибору, вгорі сторінки.

Вам потрібен комп’ютер під’єднаний до Інтернету та деякий час, щоб назбирати інформацію та час, щоб її ввести. Пристрій GPS та з’єднувальний кабель мати не потрібно, але бажано, якщо ви забажаєте збирати інформацію в такий спосіб. Зараз в редакторах є доволі пристойні аерофотознімки та дані GPS стали не настільки важливим, як на початку проекту.

Дані, які ви додаєте до OpenStreetMap, покращують вільну мапу світу доступну для кожного, чи то невелике уточнення або тисячі нових доріг, доданих за останній час. Дякуємо вам, за те що робите OpenStreetMap за кожним разом кращою мапою!

Подивіться на панель праворуч, що є на кожній сторінці посібника. Сторінка на якій ви знаходитесь буде виділена жирним шрифтом, також ви можете пересуватись до будь-якої сторінки, клацаючи на відповідну назву сторінки. Внизу кожної сторінки є посилання, «назад» та «далі», що відповідно, дозволяють переміщуватись між сторінками посібника, сторінка за сторінкою.