Cs:Featured images

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Star image.
edit

Zde jsou doporučené snímky, které byly označeny jako nejlepší příklady mapování OpenStreetMap nebo jako užitečné ilustrace pro projekt OpenStreetMap.

Pokud znáte jiný obrázek podobné kvality, můžete jej nominovat v návrzích pro doporučené snímky.

 April to June 2020  January to March 2021 July to September 2021  April to June 2022 

Gallery of featured images, from April to June 2021

Details and captions

Week 14 (from Monday 5 April 2021 to Sunday 11 April 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-14

Přidat popis

Week 15 (from Monday 12 April 2021 to Sunday 18 April 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-15

Přidat popis

Week 16 (from Monday 19 April 2021 to Sunday 25 April 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-16

Přidat popis

Week 17 (from Monday 26 April 2021 to Sunday 2 May 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-17

Přidat popis

Week 18 (from Monday 3 May 2021 to Sunday 9 May 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-18

Přidat popis

Week 19 (from Monday 10 May 2021 to Sunday 16 May 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-19

Přidat popis

Week 20 (from Monday 17 May 2021 to Sunday 23 May 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-20

Přidat popis

Week 21 (from Monday 24 May 2021 to Sunday 30 May 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-21

Přidat popis

Week 22 (from Monday 31 May 2021 to Sunday 6 June 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-22

Přidat popis

Week 23 (from Monday 7 June 2021 to Sunday 13 June 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-23

Přidat popis

Week 24 (from Monday 14 June 2021 to Sunday 20 June 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-24

Přidat popis

Week 25 (from Monday 21 June 2021 to Sunday 27 June 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-25

Přidat popis

Week 26 (from Monday 28 June 2021 to Sunday 4 July 2021)Pomozte tohle přeložit do čeština! [Edit]

Template:Iotw image/2021-26

Přidat popis

Archives